Login
  
Własna koncepcja

‘‘Innowacja odróżnia zwolennika od przeciwnika”
Solidne projekty Biemans ma bezpośredni wpływ na trend i rozwój rynku. Jako projektant własnych produktów, jesteśmy wiodącym graczem na świecie. Nasz własny dział projektowy codziennie pracuje nad nowymi projektami i rozwojem artykułu. Co roku prezentujemy nową kolekcję. Dostarczanie niestandardowych ofert również należy do naszych możliwości. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z jednym z naszych menedżerów.
Dostawy z własnego magazynu

“Nie ma rzeczy niemożliwych, po prostu nie zostały one jeszcze wykonane”
Niezawodna organizacja Wiemy lepiej niż ktokolwiek inny jak bardzo ważne jest, aby sportowa nagroda została na czas dostarczona na właściwy adres. Dlatego zapewniamy optymalną dostępność naszych produktów, a nasz zespół logistyczny zapewnia szybkie dostarczenie zamówienia.
Jakość i obsługa

“Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa”
Jakość i obsługa Biemans oznacza jakość i serwis! Chętnie współpracujemy z naszymi klientami , aby dotrzeć do ich wyznaczonych celów. Od nas możesz oczekiwać optymalnego wkładu. Nasi pracownicy obsługi klienta i menadżerowie sprzedaży codziennie służą pomocą.
One Stop Shop

“Zwycięzca bierze wszystko”
Od A do Z Zaoszczędź swój czas, poszukiwania i koszty transportu. Nasza kolekcja posiada wszystkie potrzebne dla ciebie produkty od A do Z. Pod tym względem jesteśmy wyjątkowi. Poprostu wszystko pod jednym dachem!
Biemans Polska dostarcza z własnego magazynu artykuły sportowe oraz ich części. Nasze produkty, w większości przez nas zaprojektowane, posiadają dobrą cenę w stosunku do jakości. Zobacz na naszej stronie internetowej całą kolekcję oraz jej możliwości.

Kontakt

  • al. Prezydenta Gabriela Narutowicza 20
    54-610 Wrocław
    Poland
  • T +48 71 712 79 88
  • E info@biemanspolska.pl
  • od poniedziałku do piątku
    Od 08:30 do 16:30
Biemans Polska Sp. z o.o. | design by C•WORX Design & Media / 2016